ریاست هیئت مدیره

جناب آقای کاظم ذبیحی

دیدن جزئیات

مدیر مالی

جناب آقای مجیدی

حسابدار مجموعه

جناب آقای نعلی

درباره ما

آنچه درباره اسپوتا شیمی باید بدانید

بیش از دو دهه فعالیت در حوزه تولید مواد شیمیایی

ارسال رایگان نمونه برای مشتری

درباره ما

شرکت اسپوتا شیمی با افتخار بیش از ۲ دهه است که به عنوان یک شرکت تولیدی و بازرگانی مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه فعالیت خود  را از سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی آغاز کرده و در زمینه ی ارائه ی بهترین خدمات تجاری به تجار خارجی، تجار ایرانی، بازرگانان و تولید کنندگان و غیره… در سطح ملی و بین المللی توانسته به خوبی نقش خود را ایفا کنند و همواره با ارائه ی بهترین خدمات توانسته اند رضایت مشتری را جلب کنند‌.

این شرکت کلیه ی نگرانی های مجموعه های کشاورزی، صنعتی، تولیدی، دارویی و غذایی را در سطح ملی و بین المللی را در راستای تامین مواد اولیه شیمیایی بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه  از بین برده اند.

با توجه به فعالیت گسترده ی شرکت اسپوتا شیمی در کلیه ی زمینه های تولید و تامین مواد اولیه و شیمیایی مورد نیاز مصرف کنندگان، این شرکت آمادگی خود را جهت واردات مواد مورد نیاز و صادرات محصولات تولیدی اعلام می دارند. کلیه ی نیاز های مصرف کننده در صورت ثبت و سفارش با بهترین امکانات حمل و نقل به سراسر کشور در اسرع وقت منتقل می شوند.

ویژگی و مزیت های رقابتی همکاری با مجموعه اسپوتا شیمی:

  • در نظر داشته باشید با توجه به آنالیز بالای مواد شیمیایی تولیدی این شرکت به جرات قابلیت ارسال رایگان نمونه برای مشتری جهت بررسی کمی و کیفی کار را دارند.
  • این مجموعه  هلدینگ صادرات و واردات محصولات و مواد شیمیایی بسیار با کیفیت است.
  • قیمت کلیه ی مواد شیمیایی تولیدی برای مشتری توافقی و با کم ترین میزان سود ارائه می شود.
  • دارای مجوز های رسمی برای کالا های خارجی می باشند.
  • مجهز به پرسنل صادق، مجرب و خوش برخورد برای ارایه ی مشاوره و رفع نیاز های آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن است.
  • کلیه ی محصولات در صورت عدم رضایت مشتری قابلیت مرجوعی و برگشت هزینه دارند و در صورت نیاز و درخواست مشتری قابلیت تعویض و ارائه ی محصولی دیگر را هم دارند.

برای ارتباط با اسپوتا شیمی، از طریق راه ارتباطی اقدام فرمایید.

 

X
×